Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, Polska turystyka, GOPR, PTTK, PTT, idę w góry... , strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem
make a site

© Copyright Korona Europy & CS & RK 2020-21 - All Rights Reserved

Książeczka "Wielka Korona Tatr"

Wielka Korona Tatr - okładka

Opis

  Książeczka zawiera unikalny tatrzański projekt, przeznaczony zarówno dla osób dopiero planujących wędrowanie
i zdobywanie szczytów jak i tych, które wiele wypraw mają już za sobą, zarówno dla profesjonalistów jak i dobrze przygotowanych amatorów, którzy swoje doświadczenie dopiero zdobywają...

To może być świetna pamiątka, forma zabawy, dodatkowa motywacja, a także dokumentacja dla zdobywców szczytów Wielkiej Korony Tatr.

Dla chętnych istnieje również możliwość zdobycia łącznie czterech odznak
Wielkiej Korony Tatr
oraz wstąpienia do Klubu Zdobywców KORONY EUROPY.
Książeczkę można zamawiać pisząc na adres koronaeuropy@idewgory.pl lub telefonicznie +48 736 015 996, lub korzystając z formularza Zamówienie.
Zapraszamy!

Wielka Korona Tatr - okładka tył

Okładka

   Okładka dwustronnie kolorowa,
z zewnątrz laminowana, o odpowiedniej sztywności. Z przodu książeczki "Wielka Korona Tatr" znajduje się piękna panorama, na której odnajdziecie 8 z 14 szczytów Wielkiej Korony Tatr. Znawcy tematu z pewnością rozpoznają też miejsce, z którego to zdjęcie zostało wykonane. Ponadto z przodu umieszczono stylizowany napis
z tytułem książeczki (litery "O" mają kształt przyrządu, jakiego?). Ostatnia strona to malowniczy widok na Orlą Perć, z której niestety żaden szczyt nie zalicza się do Wielkiej Korony Tatr, oraz wizualizacja 3 odznak:
srebrnej i złotej z Wielkiej Korony Tatr oraz klubowej KZKE.
Wewnętrzna strona okładki to opisana panorama zdjęcia z zewnątrz. Zawiera też hasło przewodnie Klubu Zdobywców Korony Europy: "idę w góry..." i dane kontaktowe.

Wielka Korona Tatr - mapa

Zawartość

Każdemu z 14 szczytów Wielkiej Korony Tatr poświęcone są dwie strony z jego nazwą (polską i słowacką), wysokością (w stopach ang. i metrach n.p.m.), nazwą części Tatr, w której się znajduje 
(polską, słowacką i węgierską) oraz 
współrzędnymi. Pozostałe miejsce można wykorzystać na wpisanie daty, drogi/trasy, notatek, wspomnień, umieszczenie zdjęcia zdobywcy oraz pieczątki itp.

Na uwagę zasługuje kartka ze schematyczną plastyczną mapą położenia szczytów koronnych, która znajduje się w samym środku książeczki Wielka Korona Tatr (łatwy dostęp).