Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, Polska turystyka, GOPR, PTTK, PTT, idę w góry... , strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem

© Copyright Klub Zdobywców Korony Europy & CS & RK 2020-22 - All Rights Reserved

Książeczka "Korona Unii Europejskiej"

Opis

  Książeczka przeznaczona jest zarówno dla osób dopiero planujących zdobywa-nie Europy jak i tych, którzy mają już wiele szczytów za sobą, a może nawet już wszystkie z Korony Europy... zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów... wszystkowiedzących i tych, którzy doświadczenie i wiedzę dopiero zdoby-wają...
  To może być świetna pamiątka, forma zabawy, dodatkowa motywacja, a także dokumentacja dla zdobywców najwyż-szych szczytów państw Unii Europejskiej.
I można na tym poprzestać.
Dla chętnych istnieje jednak również możliwość zdobycia odznak w pięciu kategoriach oraz wstąpienia do Klubu Zdobywców KORONY EUROPY.

Okładka

  Okładka  dwustronnie  kolorowa,
z zewnątrz laminowana, o odpowiedniej sztywności. Przód książeczki "Korona Unii Europejskiej" zawiera zdjęcie szczytu Mont Blanc - najwyższego do kolekcji w Koronie oraz stylizowany napis z tytułem książeczki i małe logo z "latającymi" gwiazdkami z odznaki. Ostatnia strona to inne ujęcie Mont Blanc oraz wizualizacja 4 odznak: złotej i brązowej Korony Unii Europejskiej, klubowej i srebrnej Korony Europy. Wewnętrzna strona okładki to zdjęcie znad Czarnego Stawu m.in. na Żabie..., Kopę Spadową i polskie Rysy. Zawiera też hasło przewodnie Klubu Zdobywców Korony Europy:
"idę w góry..." oraz jego dane kontaktowe.

Przykładowa strona

Każdemu z 27 szczytów górskiej Korony Unii Europejskiej poświęcona jest jedna strona z jego nazwą, wysokością, państwem, w którym się znajduje i jego zarysem. Pozostałe miejsce można wykorzystać na wpisanie daty, trasy, notatek, wspomnień, umieszczenie zdjęcia zdobywcy oraz pieczątki ze szczytu lub okolicy.
Na uwagę zasługuje kartka ze schema-tyczną mapą położenia szczytów koronnych, która znajduje się w samym środku książeczki (łatwy dostęp).

Książeczkę można zamawiać pisząc na adres koronaeuropy@idewgory.pl lub telefonicznie +48 736 015 996, lub korzystając z formularza Zamówienie.
Zapraszamy!