Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, Polska turystyka, GOPR, PTTK, PTT, idę w góry... , strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem

© Copyright Klub Zdobywców Korony Europy & CS & RK 2020-22 - All Rights Reserved

Książeczka "Korona Karpat"

Korona Karpat - okładka

Opis

  Książeczka zawiera dwa projekty do wyboru, oba związane z łańcuchem Karpat, przeznaczone zarówno dla osób dopiero planujących zdobywanie szczytów europejskich jak i tych, którzy mają już wiele podróży i wejść za sobą, zarówno dla profesjonalistów jak
i amatorów, którzy doświadczenie
i wiedzę dopiero zdobywają...

  To może być świetna pamiątka, forma zabawy, dodatkowa motywacja, a także dokumentacja dla zdobywców najwyż-szych szczytów łańcucha Karpat.

Dla chętnych istnieje również możliwość zdobycia łącznie siedmiu odznak
w dwóch różnych Koronach Karpat oraz wstąpienia do Klubu Zdobywców KORONY EUROPY.

Korona Karpat - okładka tył

Okładka

  Okładka  dwustronnie  kolorowa,
z zewnątrz laminowana, o odpowiedniej sztywności. Z przodu książeczki "Korona Karpat" są "Wysoko Kaśka, Grubo Baśka
i Kudłato Maryśka" :) czyli ... Trzy Korony oraz stylizowany napis z tytułem książeczki. Ostatnia strona to Babia Góra należąca do Korony Karpat I oraz wizualizacja 3 odznak: srebrnych
z dwóch Koron Karpat oraz klubowej KZKE i tzw. "koniczyna". Wewnętrzna strona okładki to zimowe zdjęcie Romanki. Zawiera też hasło przewodnie Klubu Zdobywców Korony Europy:
"idę w góry...", dane kontaktowe oraz wizualizację innych książeczek KZKE.

Korona Karpat - mapka

Zawartość

Każdemu z 7 szczytów górskiej Korony Karpat I i 8 szczytów Korony Karpat II, poświęcona jest jedna strona z jego nazwą, wysokością, pasmem górskimpaństwem (nazwa polska, oryginalna i angielska), w którym się znajduje i jego zarysem. Pozostałe miejsce można wykorzystać na wpisanie daty, trasy, notatek, wspomnień, umieszczenie zdjęcia zdobywcy oraz pieczątki ze szczytu lub okolicy.
Na uwagę zasługuje kartka ze schema-tyczną mapą położenia szczytów koronnych, która znajduje się w samym środku książeczki (łatwy dostęp).

Książeczkę można zamawiać pisząc na adres koronaeuropy@idewgory.pl lub telefonicznie +48 736 015 996, lub korzystając z formularza Zamówienie.
Zapraszamy!