Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, Polska turystyka, GOPR, PTTK, PTT, idę w góry... , strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem

© Copyright Klub Zdobywców Korony Europy & CS & RK 2020-22 - All Rights Reserved

Książeczka "Korona Gór Dynarskich"

Korona Gór Dynarskich - okładka

Opis

Książeczka zawiera dwa projekty do wyboru, oba związane z łańcuchem Gór Dynarskich, przeznaczone zarówno dla osób dopiero planujących wędrowanie i zdobywanie szczytów jak i tych, którzy wiele podróży i wypraw mają już za sobą, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów, którzy doświadczenie dopiero zdobywają...

To może być świetna pamiątka, forma zabawy, dodatkowa motywacja, a także dokumentacja dla zdobywców szczytów Gór Dynarskich.

Dla chętnych istnieje również możliwość zdobycia łącznie ośmiu odznak
w dwóch różnych Koronach Gór Dynarskich
 oraz wstąpienia do Klubu Zdobywców KORONY EUROPY.
Książeczkę można zamawiać pisząc na adres koronaeuropy@idewgory.pl lub telefonicznie +48 736 015 996, lub korzystając z formularza Zamówienie.
Zapraszamy!

Korona Gór Dynarskich  - okładka tył

Okładka

  Okładka dwustronnie kolorowa,
z zewnątrz laminowana, o odpowiedniej sztywności. Z przodu książeczki "Korona Gór Dynarskich" jest zdjęcie ze szlaku na Złą Kolatę oraz stylizowany napis
z tytułem książeczki. Ostatnia strona to widok ze szczytu Vrh Dinary oraz wizualizacja 3 odznak:
dwóch brązowych z Korony Gór Dynarskich I i II oraz klubowej KZKE.
Ponadto zamieszczono tzw. "koniczynę", która zawiera miniaturki kompletu czterech odznak, które będą ją tworzyły.
Wewnętrzna strona okładki to zdjęcie ze szczytu Złej Kolaty. Zawiera też hasło przewodnie Klubu Zdobywców Korony Europy:
"idę w góry...", dane kontaktowe oraz wizualizację innych książeczek KZKE.

Korona Gór Dynarskich - mapa

Zawartość


Każdemu z 7 szczytów górskiej Korony Gór Dynarskich I oraz 11 szczytom Korony Gór Dynarskich II poświęcona jest jedna strona z jego nazwą, wysokością, pasmem górskim, państwem (nazwa polska, oryginalna i angielska), w którym się znajduje i jego zarysem. Pozostałe miejsce można wykorzystać na wpisanie daty, trasy, notatek, wspomnień, umieszczenie zdjęcia zdobywcy oraz pieczątki ze szczytu lub okolicy.

Na uwagę zasługuje kartka ze schematyczną mapą położenia szczytów koronnych, która znajduje się w samym środku książeczki (łatwy dostęp).