Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, Polska turystyka, GOPR, PTTK, PTT, idę w góry... , strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem

© Copyright Klub Zdobywców Korony Europy & CS & RK 2020-24 - All Rights Reserved

Książeczka "Korona Europy"

Korona Europy- okładka książeczki

Opis

  Książeczka przeznaczona jest zarówno dla osób dopiero planujących zdobywa-nie Europy jak i tych, którzy mają już wiele szczytów za sobą, a może nawet już wszystkie z Korony Europy... zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów... wszystkowiedzących i tych, którzy doświadczenie i wiedzę dopiero zdoby-wają...
  To może być świetna pamiątka, forma zabawy, dodatkowa motywacja, a także dokumentacja dla zdobywców najwyż-szych szczytów państw europejskich.
I można na tym poprzestać.
Dla chętnych istnieje jednak również możliwość zdobycia odznak w sześciu kategoriach oraz wstąpienia do Klubu Zdobywców KORONY EUROPY.

Korona Europy- okładka wewnątrz

Okładka

  Okładka  dwustronnie  kolorowa,
z zewnątrz laminowana, o odpowiedniej sztywności. Jej przód i tył zawiera zdjęcia czterech wybranych szczytów
z Korony Europy. Zgadnij, które to ... ?
  Wewnętrzna strona to zdjęcie znad Czarnego Stawu m.in. na Rysy. Zawiera też dane kontaktowe i hasło przewodnie "idę w góry..."

Korona Europy- przykładowa wypełniona karta

Przykładowa strona

Każdemu z 46 szczytów górskiej Korony Europy oraz 6 szczytom dodatkowym poświęcona jest jedna strona z jego nazwą, wysokością, państwem, w któ-rym się znajduje i jego zarysem. Pozostałe miejsce można wykorzystać na wpisanie daty, trasy, notatek, wspom-nień, umieszczenie zdjęcia zdobywcy oraz pieczątki ze szczytu lub okolicy.

Książeczkę można zamawiać pisząc na adres koronaeuropy@idewgory.pl lub telefonicznie +48 736 015 996, lub korzystając z formularza Zamówienie.
Zapraszamy!

Free AI Website Maker