Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, Polska turystyka, GOPR, PTTK, PTT, idę w góry... , strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem
web maker

© Copyright Korona Europy & CS & RK 2020 - All Rights Reserved

Klub Zdobywców Korony Europy - Klubowicze

Strona uzupełniana co miesiąc

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane lub użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIASTO DATA WSTĄPIENIALICZBA ODZNAKBLACHA KEBLACHA KUEBLACHA
KK I i KK II
BLACHA
KA I
i KA II
BLACHA
KGD I
i KGD II
BLACHA
KPir I i KPir II
BLACHA
KGŁE
BLACHA
KPi
BLACHA
KP
BLACHA
WKT
Ewa A. P.Tychy201914
srebrnabrązowa2*brązowabrązowabrązowa-brązowa2*popularnasrebro-
Władysław K.Tychy2019-----------
Roman K.Trzebinia201928srebrnabrązowabrązowa_srebrnasrebrna_brązowasrebrna_brązowa-_popularnabrązowaplatynazłoto-
Andrzej Koczur Międzyświeć20195popularnapopularnabrązowa_srebrna-------
Łukasz Kornatka Knurów201912srebrnabrązowasrebrna_srebrnasrebrna_brązowa------
Ewa Krakowiak
Nowa Sól2019-----------
Andrzej Kuśnierz
Racibórz20194brązowapopularna------brąz-
Mateusz Bochenek Mieroszów20191popularna---------
Jarek Sobota Wrocław20191popularna---------
Alan Kowalczyk Warszawa2019-----------
Grzegorz Urgacz
Gdańsk201911duża_złotasrebrna-
mała_złota_-------
Michał Mielniczuk Warszawa20195popularnapopularna------złoto-
Dariusz Schuppik Zabrze20191popularna---------
Maria Bończek
Poznań20191popularna---------
Anna MielniczukWarszawa20195popularnapopularna------złoto-
Joanna Pabis-RomańczykGorlice20193popularnapopularnabrąz-------
Grzegorz PodkulPustyny20194mała_złota---------
Wilchelm PieszkaSkoczów20193popularna-2*brązowa-------
Dariusz BrzeźniakGliwice20206popularnapopularna-brąz----popularna_popularnabrąz-
Marcin Buraczyński
Smolec20201--------brąz-
Monika Buraczyńska
Smolec20201--------brąz-
Żaneta Byczkowska
Skierniewice2020-----------
Adrian Byczkowski
Skierniewice2020-----------
Sylwester Markowski
Dąbrowa Górnicza2020-----------
Tomasz WarachimWrocław2020-----------
Szymon Kucharski
Poznań20203-------brązbrąz-
Marta KucharskaPoznań20203-------brązbrąz-
Andrzej Zawacki
Wołomin2020-----------
Wojciech Golis
Łódź20201--------brąz-
Bartosz Golis
Łódź2020-----------
Tomasz NowakZakrzewo20204brązowabrązowa--------
Antoni NowakZakrzewo20203brązowapopularna--------
Robert JanikDzierżoniów2020-----------
Urszula ŹródłowskaSiemianowice Śląskie20203brązowapopularna--------
Adriana SeńkowPrudnik20206brązowabrązowa-srebrna------
Tomasz KowalikTrzebinia20204popularnapopularna2*brązowa-------
Kazimierz JanotaJastrzębie Zdrój20205popularna-2*brązowa----popularnabrąz-
Piotr
Stukan
Horyniec
Zdrój
20201popularna---------
Jacek
Łapiński
Łódź20209srebrnasrebrnabrąz_srebro-------
Michał
Marczyk
Łódź20203-------brąz_popularna--
Beata
Herman
Katowice2020-----------
Mirosław
Pietruszka
Iłża2020-----------
Mariusz
Buczek
Kłaj20202--2*brązowa-------
Waldemar
Jaworski
Sosnowiec20208-popularna2*brązowa---brązsrebrobrąz-
Artur
Hasior
Krasne
Potockie
2020-----------
Monika
Wasiek
Gniezno2020-----------
Peter
Dunajcik
Bratislava (Słowacja)202025duża złotamała złota2*srebrna2*mała złota2*brązowa-srebrnapopularna--
Krzysztof
Mrozowski
Katowice2020-----------
Rafał
Socha
Swarzędz2020-----------
Grzegorz
Królak
Biery,
Świętoszówka
20202---srebro-------
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Strona uzupełniana co miesiąc

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane lub użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIASTO DATA WSTĄPIENIALICZBA ODZNAKBLACHA KEBLACHA KUEBLACHA
KK I
i KK II
BLACHA
KA I
i KA II
BLACHA
KGD I
i KGD II
BLACHA KPir I i KPir IIBLACHA
KGŁE
BLACHA
KPi
BLACHA
KP
BLACHA
WKT
Maciej
Głów
Kraków2020-----------
Grzegorz
Kowalski
Olsztyn20203srebrna---------
Zygmunt
Brodniewicz
Skarżysko-
Kamienna
20206-------złoto_popularnabrąz-
Zbigniew
Gębka
Katowice2020-----------
Krzysztof
Lis
Ostrów
Wielkopolski
2020-----------
Sylwia
Giżycka
Dzierżoniów20204-------srebro_popularna--
Stanisław
Łupina
Willich (Niemcy)20204brązpopularna-brąz------
Jan
Suchecki
Bojanowo20204-------brąz_popularnabrąz-
Szymon
Stukan
Łódź2020-----------
Wojciech
Trzebiński
Łódź2020-----------
Wojciech OlearczykKłaj2020-----------
Michał SzczepańskiWarszawa20202------brąz---
Weronika SzczepańskaWarszawa2020-----------
Ryszard SiennickiWarszawa2020-----------
Krzysztof KowalskiWarszawa2020-----------
Krystian GolińskiCzchów20202-------brąz_-
--
Lucjan GrytWodzisław Śląski20201--------brąz-
Przemyslaw GrytWodzisław Śląski20201--------brąz-
Elżbieta KapiasGoczałkowice2020-----------
czekamy na Ciebie :)-202031.12----------
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości